left pozadie

Archív okienka

 
 

Okienko - Prezentácia našej stránky

Prezentácia našej stránky

   Znovu sa Vám hlásim v novom článku. Tento krát som na stránku pridal prezentáciu, ktorú som robil kvôli súťaži Juniorinternet.

   Za úlohu sme mali vytvoriť prezentáciu na 3 snímky. Pokladal som to za príliš malý priestor na to, aby som dokázal povedať o stránke všetko, čo by som chcel.

   Urobil som jednoduchú grafiku, na pozadie každého snímku som vybral peknú spoločnú fotografiu. Nechcel som to urobiť gýčové, pekná fotka nikdy nič nepokazí.

  V prvom snímku som sa snažil osloviť a zaujať prípadných návštevníkov našej stránky. Snažil som sa im opísať myšlienku vzniku stránky a povedať im pár slov o nás.

    V druhom snímku som opísal najväčšie zaujímavosti našej stránky, to kvôli čomu sa na našu stránku oplatí prísť. Za najzaujímavejšie som považoval vyše 2 000 fotografií, ktoré tu máme, vyše 20 videí, fórum, zaujímavé články, no v neposlednom rade i  hlášky.

  Snažil som sa popísať ciele stránky, na čo by mala slúžiť, s akým cieľom bola tvorená.

    V poslednom snímku som popísal plány do budúcnosti, čo chcem na stránke vylepšiť, čo dorobiť a zlepšiť na nej.

     Ak Vás toto krátke opísanie prezentácie zaujalo, môžete si ju stiahnuť tu spolu s videom, ktoré si uložte do toho istého adresára, kde si uložíte prezentáciu.

   Verím, že sa Vám prezentácia zapáčila a pomohla spoznať našu webstránku.
 

Matho