left pozadie

Archív okienka

 
 

Okienko - Zapojili sme sa do súťaže Junior Internet

Zapojili sme sa do súťaže Junior Internet!

   "Ak študuješ na základnej alebo strednej škole, si kreatívny, plný nápadov a zaujímaš sa o internet, si presne ten/tá koho hľadáme. Prihlás sa do súťaží projektu Junior Internet a porovnaj svoje schopnosti so svojimi rovesníkmi. Okrem toho môžeš získať veľa nových informácií o internete a nadviazať nové priateľstvá i užitočné kontakty. Junior Internet sa môže stať odrazovým mostíkom, ktorý Ťa posunie do sveta úspešných mladých internetových webdesignerov, programátorov, internetových novinárov, či dokonca mladých podnikateľov."

  Takto sa začínal list, ktorý mi doniesla p. prof. Habová aby som si to prečítal. Znelo to zaujímavo tak som využil šancu a prihlásil tam tri mnou stránky, medzi ktoré patrí i tento náš portál www.gympaci.sk . V utorok mi prišiel e-mail z organizácie ktorá organizuje túto súťaž. Začal som čítať.

  "Vážení priatelia, týmto mailom si Vás dovoľujem informovať, že ste úspešne postúpili cez prvé výberové kolo, teda, pozývame Vás osobne sa zúčastniť a prezentovať Vaše projekty na konferencii Junior Internet."

  Veľmi ma to potešilo a hneď som si popozeral práce študentov, ktoré postúpili tiež. Je tam mnoho kvalitných stránok no i blogy. Spolu s Tomášom Mitanom pôjdem v piatok 14.3. do Bratislavy na konferenciu, kde si budeme obhajovať naše stránky pred odbornou porotou i médiami. V sobotu na nás bude čakať slávnostné vyhlásenie výsledkov.

  Držte všetci palčeky! Pre viac info o súťaži pozri na www.juniorinternet.sk .

Matho