left pozadie

Archív okienka

 
 

Okienko - Gympláci oslavujú 1 rok!

Gympláci oslavujú 1 rok!

   Áno, naša stránka sa dožíva jedného roku! 6.3.2007 bol deň,  v ktorý uzrela táto naša stránka svetlo internetu na doméne www.gymplaci.sk .

  Som rád že sa stránka dožíva jej prvého rôčku a verím že to nebude jej posledný rôčik a ešte nejaký ten rok medzi nami vydrží. Chcel by som jej v mene celej triedy popriať len to najlepšie, aby poslúžila na zábavu a oddych mnohým študentom  (aj tým starším ktorí už školské lavice opustili a radi spomínajú na tie nádherné školské časy, keď učenie bola pre nich asi tá najnepodstatnejšia vec), aby ste sa sem radi vracali, čítali a pozerali so záujmom jej  obsah.

  Za ten rok, čo je stránka medzi nami som sa presvedčil o tom, že jej vytvorenie  bol dobrý nápad a nebolo to len nezmyselné zabíjanie času pri počítači. Bolo však mnoho chvíľ, kedy som chcel stránku zrušiť, prestávalo ma to baviť, jej aktualizovanie mi zaberalo veľa času. Stránku som však  tvoril i naďalej a vymýšľal stále nové veci. O to je teraz ten pocit krajší, keď viete, že prácu ktorú robíte dakto ocení a pochváli.

  V blízkej budúcnosti by som chcel stránku mierne pozmeniť, svedčia o tom i nové horné  buttony. V sekcii fotoalbumy si budete môcť prezerať naše fotografie  - niečo na spôsob pokec albumov. Bude znovu obnovený i chat, kde si po prihlásení budete môcť s nami popísať.

  Takže ešte raz HAPPY BIRTHDAY !
 

Matho