Novinky

 

staršie novinky

Počítadlo návštev

 
TOPlist

Stránka je optimalizovaná pre Mozilla Firefox a pre rozlíšenie
    1024x768 alebo vyššie.

  

Naša anketa

 

    
 

Upútavky - staršie

ŠRSŠ TNNMnV  

fotenieFotky - Fotenie na oznamká

 V sobotu 11.10. sme sa v parku fotili na maturitné oznamká. Zišlo sa nás asi desať. Fotky sa myslím vydarili. Nasledujúce fotky som fotil ja - Matho, nie fotograf.

pozrieť fotky -->


prečítať článok -->

Adadémia & VapacFotky - Akadémia & Vapac

Každoročne sa študenti z maturitných ročníkov zúčastňujú podujatia Akadémia & Vapac. Ide o prehliadku vysokých škôl, študenti sa tam môžu informovať o školách o ktoré majú záujem, alebo ich ďalšie môžu zaujať.

pozrieť fotky -->

Fotky - Rekonštrukcia školy

Od letných mesiacov 2007  prebieha rekonštrukcia suterénnych priestorov budovy školy,  sanácia vlhkého muriva a vybudovanie šatní. Už teraz je vidieť obrovské zmeny, kto si pamätá ako vyzeral suterén kedysi, nech porovná so súčasnosťou.

pozrieť fotky -->

prečítať článok -->

Fotky - Letná olympiáda deň 2.

Fotky z druhého dňa letnej športovej olympiády. Volejbal si okrem študentov zahrali aj profesori. Na záver olympiády traja najlepší dostali diplomy.

pozrieť fotky -->

Fotky - Letná olympiáda deň 1.

Ako sa stalo zvykom, aj tento rok prebiehala letná športová olympiáda. Študenti súťažili vo futbale, basketbale a druhý deň i vo volejbale.

pozrieť fotky -->

Fotky - Výkop maturantov

I tento rok sme sa rozlúčili s maturantmi na školskom dvore. Maturantom zaspievali naši najmenší primani. Tí, ktorí si to zaslúžili dostali diplomy i vecné ceny.

pozrieť fotky -->

the best ofVideo - Výkop maturantov

Ako každoročne po programe  na školskom dvore maturanti chodia s tablom po škole a hlasným revom dávajú najavo posledné minúty prítomnosti ich triedy. I tento rok to bol po škole poriadny rámus.

stiahnuté  krát

pozrieť video -->

Fotky - Deň Európy

Spolu so ZSŠ naša škola pri príležitosti Dňa Európy organizovala v parku rôzne vystúpenia skupín, stánky s informáciami o EÚ, o adopcii afrických detí, v kine mali školy prezentácie svojich prezentácií.

pozrieť fotky -->

Fotky - Kenskí koordinátori

Na Slovensko prišli koordinátori adopcie afrických detí na diaľku. Ako na jednu z mála škôl na Slovensku zavítali i na našu školu. Informovali nás o situácii v Keni. Konverzácia prebiehala v angličtine.

pozrieť fotky -->

Fotky - Súťaž školských časopisov

S naším školským časopisom SLOVO sme sa zúčastnili krajskej súťaže školských časopisov.  Odborníci privítali nové zmeny časopisu a tvrdia že obsahovo je to kvalitný časopis.

pozrieť fotky -->

prečítať článok -->

the best ofVideo - Súťaž  časopisov

Chcete sa dozvedieť pár zaujímavostí ako sa zlepšiť v písaní článkov? Čo by ste nemali zabudnúť? Čo upúta čitateľa? Pozrite sa čo nám povedali odborníci na náš školský časopis.

stiahnuté  krát

pozrieť video -->

vianocna akademiaVideo - Vianočná akadémia 2007

A opäť Vianoce. Najkrajšie sviatky roka si študenti GMRŠ pripomenuli Vianočnou akadémiou. Pobavili sme sa na Šyškusovi, Stehlikusovi, prišiel medzi nás i Ilievus z Bulhárie a v neposlednom rade sám najvyšší direktus Marikus Zeus. Nechýbal i Chuck Norris i rôzné zaujímavé scénky ako trpaslíci .

stiahnuté  krát

pozrieť video -->

the best ofVideo - The best of 2007

Keďže do konca roka zostáva už iba krok, rozhodol som sa že urobím spomienkové video na krásne okamihy v tomto roku. Tento rok bol bohatý na rôzne akcie, výlety i zážitky. Zaspomínajte si spolu s nami.

stiahnuté  krát

pozrieť video -->

akademiaFotky - Vianočná akadémia.

Opäť i tento rok sme si pripomenuli najkrajšie sviatky roka - Vianoce vystúpením v MsKS. Scénky boli kvalitné a rozhodne sa bolo na čo pozerať. Asi dvojhodinový program bol rozdelený do štyroch blokov - každý blok sa zapaľovala jedna sviečka ako symbol približujúcich sa Vianoc. Veríme, že vy vaše Vianoce prežijete v láske, v pohode a v harmónii.
 

pozrieť fotky -->

projekt euroscolaVideo - Projekt Euroškola 2.

Už po druhý krát sa na našej škole konal projekt Euroškola. Jedná sa znovu o projekt, na základe ktorého sa minulý školský rok dostalo 25 študentov našej školy do Štrasburgu, sídla Európskeho parlamentu práve pri 50. výročí založenia EU.

stiahnuté:  krát

pozrieť video -->

projekt euroscolaVideo - Letná olympiáda 2.

Pozrite si video z letnej olympiády, ktorá sa konala ešte na konci minulého školského roku. Basketbal, futsal, volejbal a stolný tenis.

stiahnuté:  krát

pozrieť video -->

euroscola 2 Fotky - Euroškola 2

V našej škole sa znovu uskutočnil projekt Euroškola. Mal prísť aj brazílčan, ktorý mal objasniť študentom niektoré otázky ohľadom Európskej únie, no nepodarilo sa mu prísť.
 

pozrieť fotky -->

vymena profesorovVideo - Výmena profesorov

Profesori si vymenili povolanie so študentmi. Pozrite sa ako sa im darilo v školských laviciach a ako sa darilo naším študentom plniť profesorskú funkciu. Študenti to profesorom nedarovali a na hodinách si si ich poriadne preverili koľko si toho ešte zo školských lavíc pamätajú.

stiahnuté:  krát

pozrieť video -->

imatrikulacia 2007Video - Imatrikulácie 15.11.2007

Programom vás prevedú žiaci Tercie, 3 B BIL, 3A, 3B, a 3C.  Uvidíte šou Mojsejovci hľadajú superdediča v podaní bilingválov. Uvídite aj Rihannu s jej veľkým hitom Umbrella. Céčkari si pripravili Spartakiádu 1969. Neprehliadnite profesora Šyšku.

stiahnuté:  krát

pozrieť video -->

vymena profesorov 2Fotky - Výmena profesorov 2/2

Ďalšia séria fotiek z výmeny profesorov. Fotky z druhého dňa tejto akcie. Uvidíte na nich pár záberov z našej triedy no i  hodinu biológie, fyziky a telesnej...pozrieť fotky -->

fotky imatrikulaciaFotky - Imatrikulácie 15.11.2007

Pozrite sa ako to schytali tento rok primani a prváci. Tretiaci im to teda rozhodne natreli! A to i doslova. Niektorí schytali šľahačkou a s kečupom do tváre, iným natreli tváričky medíkom aby sa pekne ligotali...pozrieť fotky -->

vymena profesorovFotky - Výmena profesorov 1/2

Naši študenti sa na pár hodín stali profesormi a mohli si odskúšať aké  je to byť učiteľom. Naopak profesori zasadli do školských lavíc a pripomenuli si tie krásne študentské roky... Nasledujúce fotky sú z prvého dňa tejto akcie.pozrieť fotky -->

ocapVideo - OČAP 10.-12.10.2007

Video z nezabudnuteľného "očapového" kurzu. Uvidíte zápas v stolnom futbale - profesori vs. septimanky, ako sme trávili voľný čas a ako prebiehala naša veľká záverečná súťaž.

stiahnuté:  krát

pozrieť video  -->
 

ocapFotky - OČAP 10.-12.10.2007

Fotky z našeho kurzu ochrany človeka a prírody v Kálnici. Ubytovaní sme boli v už niektorým dobre známej chate STU. Bolo nám super, po dlhom čase konečne celá trieda pokope. Nájdete tu fotky z výletu na Ostrý Vrch, očapového behu a hlavne nás, septimanov!

pozrieť fotky  -->

 

olympiada

Fotky - Školská olympiáda

Pár fotiek z olympiády na konci školského roku 2006/2007. Fotky z futbalu, volejbalu, basketbalu i stolného tenisu

 

pozrieť fotky  -->

minimaraton

Video - Novomestský minimaratón

Video z Dňa Mesta 28.6.2007.  Akciu spolumoderovala spolužiačka - Andrea Tittelová. Krásne počasie, no nezabehneš si aj ty?

stiahnuté   krát

pozrieť video  -->

chatastu

Video - Chata STU 22.-24.6.2007

Pozrite sa ako sme si užívali posledný víkend v školskom roku 2006/2007.

stiahnuté  krát

pozrieť video  -->

chatastu

Fotky - Chata STU 22.-24.6.2007

Pozrite sa ako sme si užívali posledný víkend v školskom roku 2006/2007.

pozrieť fotky  -->

sextaci 3

Fotky - Sexťáci 3

Ďalšie fotky. Pozrite sa čo robíme keď je v škole nuda a neučíme sa.

pozrieť fotky  -->

 

koncorocne fotenie

Fotky - koncoročné fotenie

Pozrite si naše fotografie z koncoročného fotenia. Medzi fotkami nájdete aj našu spoločnú fotku zo školského roku 2006/2007.

pozrieť fotky  -->
 

 
sextaci 2

Fotky - Sexťáci 2

Pozrite si pár našich záberov, ktoré sme fotili krátko pred koncom školského roku.

pozrieť fotky  -->

 

 
sextaci

Fotky- Sexťáci

Pozrite si pár našich záberov, ktoré sme fotili krátko pred maturitnými skúškami našich štvrtákov.


pozrieť fotky  -->

 

 

Video zo Štrasburgu

Video vám ukáže kade sme chodili, kde všade sme sa boli pozrieť a čo sme zažili. Uvidíte ako vyzerá mesto Štrasburg či  Luxemburg  a dozviete sa aj niečo z ich histórie. Na konci filmu nechýbajú titulky, kde si môžete pozrieť kto sa na tejto akcii zúčastnil.

stiahnuté  krát

pozrieť video  -->

 
 

Fotky zo Štrasburgu

Pozrite si 850 fotiek z  Europarlamentu či z putovania po Štrasburgu. Uvidíte aj fotky z Luxemburgu, či z Franfurtu nad Mohanom, kde sme sa po ceste zastavili a pozreli sa na svet z najvyššej poschodovej budovy vo Franfurte. Pozrite sa ako super sme sa mali a čo všetko sme videli.

pozrieť fotky  -->

 

Video z lyžiarskeho výcviku 2007

Pokazený autobus, mokrý sneh, rozbitá zjazdovka... Áno aj takto vyzeral náš lyžiarsky. Na druhej strane však super sauna, zážitky a neodolateľná "jarná"  lyžovačka.
 
stiahnuté
krát

pozrieť video  -->

Fotky z lyžiarskeho výcviku 2007

Krásne prostredie Západných Tatier, novovybudovaný lyžiarsky areál s štvorsedačkou,  vynikajúce ubytovanie a ešte lepší kolektív... Myslím, že fotografie hovoria za všetko. Pozrite si 650 fotiek z  lyžiarskeho výcviku v Oraviciach. Super zážitky, ktoré sú zvečnené na fotografiách...  Bol to náš nezabudnuteľný a zrejme aj  posledný  lyžiarsky.

pozrieť fotky  -->

 pozri si najnovšie upútavky